O nás

Společnost HAITECO CZ s.r.o. je česká firma zabývající se prodejem a servisem mycích a zametacích strojů, komunálních strojů, průmyslových vysavačů, drobné úklidové techniky a úklidové chemie.

Byla založena v roce 1999 a za tuto dobu se nám podařilo získat řadu stálých, spokojených zákazníků, pro které jsme oporou a partnerem v budování technického zázemí profesionálního úklidu. Naši nabídku tvoří produkty společností IPC Gansow, Egholm, Dulevo, Elsea a Glutton. Pro všechny výrobce jsme smluvním partnerem pro Českou republiku a můžeme tak garantovat odbornou podporu, poradenství a servis pro jednotlivé výrobky, které prodáváme na českém trhu.

Zajišťujeme 48 hodinový standardní servis na veškeré naše produkty po celém území České republiky, po dohodě a v nutných případech zasahujeme okamžitě. K dispozici je nepřetržitá pomoc po telefonu prostřednictvím našich techniků. Sídlo máme v Ústí nad Orlicí, které je zároveň naším centrálním skladem náhradních dílů, prodejnou a je zde umístěna i naše administrativa. Dále máme provozovnu v Praze k zajištění služeb v hlavním městě a na západě naší republiky.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pracovníci firmy HAITECO CZ s.r.o.

Kontaktujte nás